Logistické a personální služby

Outsorcingové služby

Přebíráme komplexní odpovědnost za problematiku

Naše společnost má mnohaleté zkušenosti v realizaci výrobních a logistických procesů v oborech pivovarnictví, automobilového, potravinářského a nábytkářského průmyslu. V těchto oborech plníme jednotlivé náročné úkoly výroby a logistiky, nebo komplexního uzavřeného výrobního a logistického procesu. Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, učiníte tak obchodní rozhodnutí, které povede ke snížení vašich nákladů, a hlavně vám dá prostor se soustředit na hlavní činnosti vaší firmy.

Logistické služby

Svěřte svou logistiku nám a věnujte se naplno rozvoji vašeho podnikání

Naše společnost zajišťuje kompletní interní logistiku v rámci dopravy, skladování a s tím spojených činností. Zajišťujeme kompletní materiálové toky pro potřeby výroby, kompletizaci a vyskladnění jednotlivých dodávek odběratelům. Přebíráme plnou zodpovědnost za všechny skladové lokace a operace včetně kontroly šarží a expirací.

Služby personální agentury

Nabízíme kompletní služby v oblasti zabezpečení personální agendy

Naše společnost vám nabízí a zajišťuje formu flexibilního způsobu zaměstnávání, kde vám plně pokryjeme dočasnou potřebu zaměstnanců. Naší spoluprací získáte potřebný počet kvalifikovaných zaměstnanců na požadovanou práci. Navázáním spolupráce s naší společností získáte jistotu v následujících aspektech personálních služeb.

Líbí se vám naše práce?